Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Wyznaczanie celów, monitorowanie ich realizacji oraz ewaluacja.

  • by
  • Wioletta Małota

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Wyznaczanie celów, monitorowanie ich realizacji oraz ewaluacja.

Kategoria:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa:
Menedżerowie, koordynatorzy zarządzający personelem.
Cena preferowana:
4.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
20.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

W czasie szkolenia uczestnik pozna pojęcia związane z tematyką zarządzania poprzez cele takie jak cel i rezultaty, strategia i zadania, różnicę między nimi. Pozna  również dwa rodzaje celów z jakimi pracuje menedżer z podwładnym.

Uczestnik nauczy się wyznaczać cele zgodnie z modelem SMARTER –  modelem wyznaczania celów oraz  przekona się dlaczego jest tak istotne wyznaczanie celów zgodnie z tym modelem.

Uczestnik szkolenia pozna również zasady  monitorowania procesu realizacji celu oraz sposoby reagowania w przypadku  zagrożenia jego  realizacji.

Uczestnik pozna strukturę rozmowy ewaluacyjnej i nauczy się stosować model Gold – model ewaluacji celu.

Trener w sposób systemowy przeprowadzi uczestnika szkolenia przez 3 etapy procesu: wyznaczanie celu, monitorowanie jego realizacji oraz ewaluację. Po szkoleniu uczestnik będzie wiedział jak ustalać cele, aby były one jasne i motywujące dla pracownika, jak monitorować ich realizację oraz prowadzić rozmowę ewaluacyjną.  Szkolenie  dostarczy narzędzi menedżerskich zapewniających efektywne zarządzanie poprzez cele, przyczyniające się do efektywności działań menedżerskich i biznesowych.

O autorze

Doświadczony menedżer, trener biznesu, Executive Mentor i Coach. Wykładowca na studiach MBA przedmiotów z zakresu przywództwa. Autorka programu studiów podyplomowych dla kierowników aptek z zakresu kompetencji kierowniczych, kierownik studiów i wykładowca przedmiotów z zakresu zarządzania, motywowania oraz komunikacji.

Przez ponad 15 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach, liderach branży (3M,  Novo Nordisk, SCA Hygiene Products) na stanowiskach menedżerskich Product, Brand Manager oraz Dyrektor Marketingu i Wspierania Biznesu.

Od 7 lat pracuje jako Konsultant HR, Trener  biznesu z zakresu przywództwa, kompetencji menedżerskich oraz międzykulturowych.

Jako Executive Mentor i Coach pracuje w skali globalnej w języku polskim i angielskim.  Współzarządza firmą AVANTI Szkolenia Coaching Konsulting.

Kontakt w sprawie zakupu kursu