Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Pracować i nie zwariować. Zarządzanie stresem i profilaktyka wypalenia zawodowego.

  • by
  • Anna Kędzierska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Pracować i nie zwariować. Zarządzanie stresem i profilaktyka wypalenia zawodowego.

Kategoria:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa
lekarze wszystkich specjalności, pielęgniarki, przedstawiciele medyczni.
Cena preferowana:
8.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
40.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie to niezbędnik psychologicznego BHP. Trenerka wskazuje, jak rozpoznać przeżywane emocje oraz dostarcza łatwych w użyciu oraz skutecznych metod radzenia sobie z nimi. Szkolenie pozwala zdiagnozować uczestnikom ryzyko wypalenia zawodowego.

Prowadząca wyjaśnia jakie czynniki wpływają na długotrwałe przeżywanie stresu zawodowego a także jak nimi zarządzać, by zminimalizować ich negatywny wpływ. Podczas szkolenia uczestnicy poznają strategie radzenia sobie ze stresem a także zasady profilaktyki wypalenia zawodowego. Wszystkie prezentowane metody są możliwe do zastosowania już od pierwszych chwil po szkoleniu.

Trenerka prowadząc szkolenie korzysta z myślenia wizualnego. Zwiększa w ten sposób jego atrakcyjność dla uczestników a także zwiększając skuteczność uczenia się.

O autorze

Psycholog i trenerka umiejętności psychospołecznych. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie kompetencji miękkich – od komunikacji, przez zarządzanie zespołem aż po sztukę efektywnego motywowania i zarządzanie sobą w czasie.

Na zawodowym liczniku ma ponad 2,5 tysiące godzin szkoleniowych i doradczych.

Od 5 lat dostarcza wiedzy i umiejętności dla środowiska medycznego. Szkoli lekarzy i pielęgniarki prowadząc warsztaty, wykłady i webinaria.

Od 2007 współpracuje z mediami jako ekspert. Komentuje między innymi dla TVN24, TVPinfo, Polsat News czy Jedynki Polskiego Radia.

Jest certyfikowaną trenerką i honorową członkinią Klubu Trenerów Biznesu.

Kontakt w sprawie zakupu kursu