Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Profilaktyka wypalenia zawodowego w pracy lekarza.

  • by
  • Krzysztof Kaluta

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Profilaktyka wypalenia zawodowego w pracy lekarza.

Kategoria:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa:
Lekarze wszystkich specjalizacji
Cena preferowana:
2.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
10.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie to przedstawia konkretne reguły, zasady i narzędzia dotyczące profilaktyki wypalenia zawodowego i efektywnego zarządzania własną energią oraz stresem w pracy lekarza.

Poprzez wykorzystanie pytań skłaniających odbiorców do refleksji oraz ćwiczeń, szkolenie to pozwala uczestnikom znaleźć własny, skuteczny sposób na zachowanie zdrowia, wysokiego poziomu energii, motywacji i czerpania satysfakcji z pracy przez cały czas trwania swojej kariery i aktywności zawodowej.

O autorze

Psycholog, psychoterapeuta, senior consultant, trener i executive coach. Od 20 lat prowadzi warsztaty, szkolenia oraz projekty doradcze i badawcze dla dużych firm i korporacji (głównie farmaceutycznych). Współpracował z takimi firmami doradczymi, jak Chiltern Consultacy Int., Boston Consulting Group, Right Management (Manpower Group). Aktualnie prowadzi własną firmę EEG Solutions Institute oraz współpracuje z Instytutem Psychoimmunologii w Warszawie. Jest także szefem Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji City Clinic. Realizuje projekty szkoleniowe, warsztatowe i coachingowe dla managerów i liderów, a także prowadzi własną prywatną praktykę terapeutyczną. Ponadto od wielu lat realizuje liczne projekty edukacyjne oraz szkolenia dla lekarzy i pielęgniarek z zakresu psychologii kontaktu i relacji terapeutycznej z pacjentem. Jest współautorem razem w Wojciechem Eichelbergerem warsztatów dla lekarzy „Być lekarzem, być pacjentem” na podstawie książki o tym samym tytule.

Kontakt w sprawie zakupu kursu