Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Pacjent – przyjaciel czy wróg?

  • by
  • Anita Orzechowska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Pacjent – przyjaciel czy wróg?

Kategoria tematyczna:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa
Lekarze wszystkich specjalizacji
Cena preferowana:
4.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
20.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie pokazuje, w jaki sposób traktować pacjentów, aby patrzeć na nich przyjaźnie. Lekarz to też człowiek, który się stresuje, ma swoje problemy, jest przemęczony pracą. Pacjenci, chorzy ludzie, nie zawsze prawidłowo postrzegają rzeczywistość.  Jeszcze trudniej jest rozmawiać na poziomie dorosły – dorosły z rodzicami, ciężko chorych dzieci.

Jak radzić sobie w sytuacji narastającej frustracji pacjent-lekarz?  Jak opanować emocje?  Jak sobie pomóc, by zachować spokój?  Jak sobie radzić z trudnym pacjentem?  Odpowiedzi na te i inne pytania zostały umieszczone w tym szkoleniu.

O autorze

Anita Orzechowska jest coachem, trenerem sprzedaży, wiceprezesem stowarzyszenia Coaching Consulting Training Group, a także właścicielem firmy CST Coaching i partnerem w CS Progress.

Anita od 18 lat zajmuje się sprzedażą. Ma za sobą 10 000 godzin rozmów z klientem, 600 godzin szkoleń, 200 godzin sesji coachingowych oraz 200 godzin prezentacji e-learningowych.

Jest również absolwentem Zarządzania na WSB oraz Coachingu na WSG. Obecnie jest również w trakcie procesu uzyskiwania akredytacji ICF.

Kontakt w sprawie zakupu kursu