Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Reprezentanci, których preferują lekarze.

  • by
  • Anita Orzechowska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Reprezentanci, których preferują lekarze.

Kategoria tematyczna:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa:
Lekarze wszystkich specjalizacji
Cena preferowana:
4.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
20.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie pokazuje, czego oczekują lekarze od osób, które do nich przychodzą. Według przeprowadzonych badań idealny reprezentant dla lekarzy to: osoba o dużej wiedzy medycznej, kulturze osobistej, która w sposób komunikatywny, zwięzły i rzeczowy przedstawi produkty w ciągu 15 minutowej wizyty, bez nachalnej reklamy z użyciem nowoczesnych rozwiązań.

Jak zrobić skuteczną wizytę w 15 minut?  Jak komunikować się z lekarzem, aby ten poczuł, że ma do czynienia z profesjonalistą?  Jak przekazać wiedzę o lekach, aby zachować wysoki poziom merytoryczny, jednocześnie wzbudzić zainteresowanie lekarza?  W prezentacji pokazano ćwiczenia i przykłady jak w/w zagadnieniom sprostać. Dzięki tej prezentacji, reprezentanci, będą mogli w sposób właściwy i trafiony przeprowadzać swoje wizyty, dla uzyskania efektywnych rezultatów.

Wnioski lekarzy zostały zebrane podczas badania, którego wyniki grzecznościowo zostały udostępnione trenerowi.

[Skontaktuj się z Connectmedica w celu uzyskania pełnego raportu z badania]

O autorze

Anita Orzechowska jest coachem, trenerem sprzedaży, wiceprezesem stowarzyszenia Coaching Consulting Training Group, a także właścicielem firmy CST Coaching i partnerem w CS Progress.

Anita od 18 lat zajmuje się sprzedażą. Ma za sobą 10 000 godzin rozmów z klientem, 600 godzin szkoleń, 200 godzin sesji coachingowych oraz 200 godzin prezentacji e-learningowych.

Jest również absolwentem Zarządzania na WSB oraz Coachingu na WSG. Obecnie jest również w trakcie procesu uzyskiwania akredytacji ICF.

Kontakt w sprawie zakupu kursu