Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Budowanie relacji w środowisku medycznym.

  • by
  • Anita Orzechowska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Budowanie relacji w środowisku medycznym.

Kategoria tematyczna:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa:
reprezentanci każdego szczebla; managerowie każdego szczebla; każdy, kto zajmuje się rozmową z drugim człowiekiem;
Cena preferowana:
4.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
20.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Reprezentant bez umiejętności handlowych pozostanie tylko osobą, znającą produkt firmy. Budowanie relacji to jedna z umiejętności osób, które znają swój produkt i będą potrafiły skutecznie go zaprezentować, tak, aby lekarz nie miał żadnych wątpliwości w jego promowaniu. Umiejętność budowania relacji jest konieczna w różnych sytuacjach:

  • reprezentant – lekarz
  • reprezentant – pracownik środowiska medycznego
  • manager – reprezentant

Prezentacja ma na celu pokazania praktycznych metod na zbudowanie relacji, przebieg rozmowy handlowej, dopasowanie, uważne słuchanie, analizę potrzeb. Każda osoba, po odbyciu szkolenia zawartego w prezentacji, dostosowania się do wskazówek i ćwiczeń, jest w stanie bardziej precyzyjnie dopasować metody promowania leków do poszczególnych lekarzy, a tym samym wzrostu wolumenu sprzedaży.

O autorze

Anita Orzechowska jest coachem, trenerem sprzedaży, wiceprezesem stowarzyszenia Coaching Consulting Training Group, a także właścicielem firmy CST Coaching i partnerem w CS Progress.

Anita od 18 lat zajmuje się sprzedażą. Ma za sobą 10 000 godzin rozmów z klientem, 600 godzin szkoleń, 200 godzin sesji coachingowych oraz 200 godzin prezentacji e-learningowych.

Jest również absolwentem Zarządzania na WSB oraz Coachingu na WSG. Obecnie jest również w trakcie procesu uzyskiwania akredytacji ICF.

Kontakt w sprawie zakupu kursu