Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Relaks i nowa energia w 10 minut.

  • by
  • Anita Orzechowska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Relaks i nowa energia w 10 minut.

Kategoria tematyczna:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa:
Lekarze, managerowie każdego szczebla, reprezentanci- specjaliści, każdy, kto potrzebuje chwili relaksu i nowej energii.
Cena preferowana:
2.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
10.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Krótka 10 minutowa prezentacja, dzięki której każdy zestresowany i pozbawiony siły witalnej człowiek, odnajdzie spokój i nowe pokłady sił. Jak się relaksować? W jaki sposób znaleźć siłę i energię do dalszego działania?. Jak tego dokonać w czasie 10 minutowej przerwy w pracy? W trakcie prezentacji uczestnik będzie mógł oderwać się od stresu, zrelaksować się i poczuć pełnie sił, dzięki nowej energii.

W szkoleniu zastosowano indukcje hipnotyczną Miltona Ericksona

O autorze

Anita Orzechowska jest coachem, trenerem sprzedaży, wiceprezesem stowarzyszenia Coaching Consulting Training Group, a także właścicielem firmy CST Coaching i partnerem w CS Progress.

Anita od 18 lat zajmuje się sprzedażą. Ma za sobą 10 000 godzin rozmów z klientem, 600 godzin szkoleń, 200 godzin sesji coachingowych oraz 200 godzin prezentacji e-learningowych.

Jest również absolwentem Zarządzania na WSB oraz Coachingu na WSG. Obecnie jest również w trakcie procesu uzyskiwania akredytacji ICF.

Kontakt w sprawie zakupu kursu