Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Jak organizują pracę najlepsi reprezentanci?

  • by
  • Anita Orzechowska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Jak organizują pracę najlepsi reprezentanci?

Kategoria tematyczna:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa:
wszyscy reprezentanci; osoby, które mają problem z wykonywaniem poszczególnych zadań; osoby, które, nie potrafią zorganizować pracy, nowe osoby w branży farmaceutyczno-medycznej; osoby, które dostały do obsługi nowe tereny działania
Cena preferowana:
4.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
20.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Prezentacja to esencja  szkolenia dwudniowego „Zarządzania czasem i sobą”, w wersji dokładnego instruktażu, w jaki sposób zorganizować, zaplanować

i wykonywać pracę reprezentanta.

Osoby niezorganizowanie mają ogromne problemy w odbyciu wszystkich zaplanowanych lub narzuconych przez przełożonych wizyt, nawet takie, które już kilka lat pracują, jako reprezentanci. Wykorzystane i pokazane z humorem zostały elementy filozofii KAIZEN, samodyscypliny, wyobraźni, znajomości z zakresu zarządzania.

O autorze

Anita Orzechowska jest coachem, trenerem sprzedaży, wiceprezesem stowarzyszenia Coaching Consulting Training Group, a także właścicielem firmy CST Coaching i partnerem w CS Progress.

Anita od 18 lat zajmuje się sprzedażą. Ma za sobą 10 000 godzin rozmów z klientem, 600 godzin szkoleń, 200 godzin sesji coachingowych oraz 200 godzin prezentacji e-learningowych.

Jest również absolwentem Zarządzania na WSB oraz Coachingu na WSG. Obecnie jest również w trakcie procesu uzyskiwania akredytacji ICF.

Kontakt w sprawie zakupu kursu