Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Sztuka wystąpień publicznych dla lekarzy.

  • by
  • Anna Kędzierska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Sztuka wystąpień publicznych dla lekarzy.

Kategoria:
Umiejętności miękkie; Umiejętności twarde;
Grupa docelowa:
lekarze wszystkich specjalności
Cena preferowana:
8.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
40.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy wszystkich specjalności, którzy w związku ze swoją pracą zawodową stają przed publicznością i prezentują na przykład swoje dokonania, sukcesy kliniki czy ofertę szpitala.

Trenerka dostarcza rzetelnej i praktycznej wiedzy na temat tego, jak przygotować swoje wystąpienie, z jakich narzędzi korzystać i jakim językiem mówić do swoich odbiorców. Odpowiada na częste wątpliwości prelegentów, między innymi: “Co zrobić z rękoma podczas wystąpienia?”, “Czy można czytać z kartki?”, “Jak sobie poradzić z trudnymi pytaniami z sali?”. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak przeprowadzić wykład z pełnym zaangażowaniem uwagi słuchaczy. Prowadząca prezentuje techniki wizualne zwiększające atrakcyjność prelekcji a także skuteczność przekazu. Dostarcza wiedzy o czynnikach budujących zainteresowanie audytorium.

Szkolenie zawiera moduł zarządzania tremą dostarczających praktycznych umiejętności poradzenia sobie z trudnymi emocjami przed i podczas wystąpienia.

Trenerka, jako wieloletni ekspert w mediach dzieli się wiedzą na temat specyfiki wystąpień w telewizji i w radiu. Zachęca również do wykorzystania współpracy z mediami jako elementu budowania profesjonalnego wizerunku osobistego lekarza, a także miejsca w którym pracuje.

O autorze

Psycholog i trenerka umiejętności psychospołecznych. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie kompetencji miękkich – od komunikacji, przez zarządzanie zespołem aż po sztukę efektywnego motywowania i zarządzanie sobą w czasie.

Na zawodowym liczniku ma ponad 2,5 tysiące godzin szkoleniowych i doradczych.

Od 5 lat dostarcza wiedzy i umiejętności dla środowiska medycznego. Szkoli lekarzy i pielęgniarki prowadząc warsztaty, wykłady i webinaria.

Od 2007 współpracuje z mediami jako ekspert. Komentuje między innymi dla TVN24, TVPinfo, Polsat News czy Jedynki Polskiego Radia.

Jest certyfikowaną trenerką i honorową członkinią Klubu Trenerów Biznesu.

Kontakt w sprawie zakupu kursu
Co warto przeczytać