Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Jak zwiększyć sprzedaż usług w gabinecie/przychodni?

  • by
  • Małgorzata Kaczyńska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Jak zwiększyć sprzedaż usług w gabinecie/przychodni?

Kategoria tematyczna:
Umiejętności miękkie; Umiejętności twarde
Grupa docelowa:
Lekarze wszystkich specjalizacji, lekarze prowadzący własne gabinety i przychodnie, personel medyczny i niemedyczny placówki medycznej.
Cena preferowana:
4.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
20.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie jest odpowiedzią na jedno z głównych wyzwań lekarza i placówki medycznej – w jaki sposób rekomendować usługi i poszerzyć wachlarz swoich usług u dotychczasowych pacjentów. Odpowiada na pytania: Czym jest język korzyści i jak wpływa na decyzje pacjentów? Jakie strategie mają pacjenci i co z tego wynika dla placówki medycznej?

Po szkoleniu uczestnik będzie:

  • słyszał i widział więcej co jest ważne dla pacjenta;
  • znał strategie decyzyjne pacjentów;
  • znał metody polecania swoich usług.

 

O autorze

Ekspert rynku medycznego, z wykształcenia psycholog i menedżer zarządzania zasobami ludzkimi, certyfikowany trener biznesu i coach, certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych, wykładowca. Pracuje z właścicielami i menedżerami placówek medycznych nad rozwojem ich umiejętności, jak również rozwiązywaniem konkretnych problemów. Prowadzi dla nich coaching, mentoring i doradztwo biznesowe. Od wielu lat właścicielka firmy FutureMD, która dostarcza lekarzom wiedzy i umiejętności z zakresu komunikacji z pacjentem, zarządzania praktyką i zespołem, sprzedaży usług i obsługi pacjenta.  Właścicielka serwisu dla przedsiębiorczych lekarzy MedSukces.pl,  stworzonego z myślą o lekarzach prowadzących własne gabinety i przychodnie, bądź planujących ich otwarcie.

Kontakt w sprawie zakupu kursu