Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Podstawy komunikacji.

  • by
  • Magdalena Niewęgłowska

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Podstawy komunikacji.

Kategoria:
Umiejętności miękkie
Grupa docelowa:
Bez ograniczeń
Cena preferowana:
2.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
10.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie to jest kierowane do szerokiego grona odbiorców, zarówno lekarzy, przedstawicieli medycznych jak i innych grup. Zawiera zarówno podstawowe elementy komunikacji, jak i te mniej znane i trochę bardziej zaawansowane.

W całym szkoleniu poruszone zostały zagadnienia takie jak: definicja i znaczenie komunikacji, budowanie relacji, aktywne słuchanie, asertywność, a w jej ramach: asertywna odmowa, reagowanie na atak werbalny czy krytykę, budowanie przekazu, w tym: konstruktywna krytyka lub docenianie, pochwała, rodzaje pytań i ich wpływ na przebieg komunikacji, komunikat typu “Ja” oraz ucho von Thuna.

Szkolenie zawiera krótkie ćwiczenia do wykonania, tak by jak najbardziej, w jego proces zaangażować odbiorcę. Zadanie jakie zostało postawione przed tym szkolenie to usprawnienie komunikacji, efektywniejsze odbieranie informacji oraz budowanie przekazów w taki sposób, aby trafiały do jego adresata.

O autorze

Trener, szkoleniowiec, coach, specjalista sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem. Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu coachingu, szkołę trenerów Metrum. Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji i Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie na kierunkach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Właścicielka firmy i marki “Kierunek Rozwój”. Swoje doświadczenie zdobyła pracując zarówno w dużych korporacjach jak i dla mniejszych firm czy też klienta indywidualnego.

Kontakt w sprawie zakupu kursu