Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Nawroty w chorobie alkoholowej.

  • by
  • Robert Grzenda

Opis kursu Do kupienia w środowisku DBE

Nawroty w chorobie alkoholowej.

Kategoria tematyczna:
Umiejętności miękkie; Umiejętności twarde
Grupa docelowa:
Lekarz specjalista;
Cena preferowana:
2.000 PLN + VAT
Cena na wyłączność:
10.000 PLN + VAT

Opis szkolenia

Szkolenie dotyczy pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu i zagrożonymi nawrotem choroby. Składa się z trzech części, funkcjonowania osoby uzależnionej w mechanizmach uzależnieniach, powstawania i rozwijania nawrotu choroby i proponowanych strategii zaradczych.

Szkolenie zostało przygotowane na podstawie pracy terapeutycznej z pacjentami na etapie terapii pogłębionej, z abstynencją min. 6 miesięcy.

O autorze

Robert Grzenda jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych, Wydział Socjologii na kierunku: Problemy terapii.

Umiejętności trenerskie zdobywał i rozwijał w międzynarodowych sieciach  hotelarskich. Przez kilka lat pracował też dla banków i instytucji finansowych.

Ostatnie lata, to doświadczenia z zakresu terapii osób uzależnionych od alkoholu i ich bliskich.

„Szczególnie ważne są dla mnie tematy związane z rozwojem osobistym i komunikacją interpersonalną. Jestem zainteresowany prowadzeniem szkoleń z zakresu uzależnień, rozwoju osobistego, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, asertywności, motywacji i wzmacniania poczucia własnej wartości.” – wyznaje autor.

Kontakt w sprawie zakupu kursu